‘Mutlu çocuk, mutlu aile” sloganı ile yola çıkan ve hamilelikten anneliğe tüm hayatları boyunca annelerin yardımcısı olacak, birbirinden güzel bebek, anne sağlık ve cilt bakımı, hamile ve kadın giyim ürünlerini size %90’a varan indirimlerle sunan Mompery.com açıldı.

Üstelik kısa bir süre için, üye olduğunuz anda herkese 20 TL hediye çeki ve ilk 100 TL alışverişine 20 TL ekstra indirim kuponu sürpriziyle sizi karşılıyor. Yani www.mompery.com üyesi olanlar anında 40 TL avantaj kazanıyor.

img1-e6ddac66-26ba-4bc9-8325-450efa3629bb

Şu anda sitede yer alan en eğlenceli markalardan biri Hello Kitty! Güzel bebeklerinizin sağlığına uygun Hello Kitty nevresim takımları, polar ve havlu gibi banyo ürünleri, 8 gün boyunca büyük bir indirimle satışa sunuluyor.

Einstein’ın “Ancak başkaları için yaşanan bir hayat, yaşamaya değer bir hayattır.” sözünden yola çıkarak kurulan, anneleri anlayan ve anne&bebek ilişkisine sıcaklık katmak isteyen alışveriş sitesi Mompery.com, her sabah 7’de sizlerle yeni ürünleri buluşturduğu gibi, değişik ürünlerle de karşılaşabilmeniz için 3 günde bir yenilenen butiklerle hizmetinize koşuyor.

Yıl boyunca “Avvio, Hello Kitty, Huggies, Kotex, Wonderwalls, Be Cool” gibi önemli markalarda sağladığı inanılmaz indirimler için hemen siteye giriş yapmalı, ayağınıza kadar gelen bu fırsatları elinizden kaçırmamalısınız.

img2-e6ddac66-26ba-4bc9-8325-450efa3629bb

Bir bumads advertorial içeriğidir.